Search      

IBM Showcase

IBM Showcase
Lotusphere2011. Premierowe wydarzenie na rzecz pracy grupowej
Contact

Komunikatory i współpraca

Czy to prawda, że mogą Państwo być elastyczni, a jednocześnie realizować wyjątkowe potrzeby firmy w zakresie komunikacji i współpracy? Tak, to możliwe!
Tym, którzy chcą poprawić udostępnianie informacji między ludźmi, zautomatyzować i zoptymalizować przepływy pracy lub potrzebują pomocy w optymalizacji produktywności w dowolnym miejscu lub na dowolnym urządzeniu, IBM przychodzi z pomocą i obniża koszty kapitałowe infrastruktury IT.

Polecane produkty

IBM Lotus Protector

Rodzina produktów Lotus Protector pomaga chronić społecznościowy biznes, tworząc dobrze zabezpieczone środowisko współpracy, które płynnie integruje się z używanymi Lotus Notes i Domino, IBM Connections, IBM Lotus Quickr, oraz mieszaną infrastrukturą komunikatorów.

IBM Lotus Symphony

Pakiet programów biznesowych do tworzenia, edycji i udostępniania dokumentów tekstowych, arkuszy kalkulacyjnych oraz prezentacji.

IBM Lotus Notes Traveler

Użytkownicy są w stałym kontakcie i pozostają zawsze maksymalnie produktywni dzięki wielofunkcyjnej technice push e-mail na smartphony i tablety, przy jednoczesnym przestrzeganiu wszystkich istotnych polityk korporacyjnych oraz ochronie wrażliwych danych firmy. Oprogramowanie IBM® Lotus® Notes Traveler to bezpłatna oferta mobilna dla użytkowników IBM Lotus Notes® i Domino®.

IBM Lotus Notes i Domino

Oferty z rodziny Lotus Notes i Domino łączą w sobie aplikacje biznesowe i współpracę społecznościową, skupiając funkcje społecznościowe zawsze tam, gdzie użytkownicy akurat pracują. Lotus Notes i Domino pomagają klientom bez względu na wielkość ich firmy przyspieszać operacje firmowe, ułatwiają proces podejmowania decyzji i podnoszą produktywność. Jest to kompleksowe rozwiązanie, które pomaga użytkownikom końcowym bardziej efektywnie pracować praktycznie w każdym miejscu i czasie, bowiem potrzebni im ludzie i informacje znajdują się zawsze w zasięgu ręki.


Jeżeli masz pytania na temat produktów i usług IBM, skontaktuj się z nami już dziś. Przedstawiciel Huber & Associates odpowie na Twoje pytania jak najszybciej.

Huber & Associates

Jefferson City, MO
1400 Edgewood Drive
Jefferson City, MO 65109
Phone: (573) 634-5000
Fax: (573) 634-5500

Springfield, MO
1722 S. Glenstone, Suite C
Springfield, MO 65804
Phone: (417) 883-6000
Fax: (417) 883-7200

Kansas City, MO
Phone: (816) 977-3401

ENewsletter

Fill in your email address below to receive our monthly enewsletters.

Your Name

Your Email


Social Media


Click on the social media icons above and stay connected with us across the web and throughout your day.

WBE Certified

Huber & Associates is
a Missouri certified
Women Business Enterprise.